Запрошуємо на навчання до МДУ за новою спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» – це новий інтегрований фах у нашому університеті, який поєднує в собі три практичні лінії:

• інформаційну діяльність;
  • управління документними процесами;
  • бібліотечну та архівну справу.

Спеціальність передбачає отримання практичних навичок з проектування систем управління документами та їх зберігання. Випускники набудуть ключових компетенцій, необхідних для роботи у сфері організації та управління системами електронного документообігу, організації заходів щодо забезпечення інформаційної безпеки, впровадження технологій «електронного урядування», організації архівного зберігання документів на основі сучасних інформаційних технологій.

Освітньо-професійна програма фаху базується на положеннях означеної спеціальності та результатах сучасних наукових досліджень. Випускникам присвоюється кваліфікація «Бакалавр з інформаційної, бібліотечної та архівної справи». Термін навчання – 4 роки.

Об’єктами діяльності бакалавра зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» є інформаційне, бібліотечне та архівне забезпечення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств. Рівень професійної підготовки за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» дозволяє працювати в державному та приватному секторах у галузі інформаційної, бібліотечної та архівної справи, зокрема:

• управління інформацією;
  • PR-технології;
  • менеджмент інформаційних продуктів та послуг;
  • керування спільнотами;
  • адміністративний менеджмент;
  • інформаційний консалтинг.

Випускники матимуть можливість обіймати наступні посади:

• інформаційний аналітик підприємства (фірми);
  • референт у службах державної адміністрації;
  • спеціаліст служби науково-технічної інформації;
  • менеджер інформаційних систем та агентств;
  • науковий співробітник інформаційних,науково-дослідних установ;
  • викладач фахових дисциплін у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та коледжах культури;
  • спеціаліст відділу культури;
  • секретар керівника;
  • документознавець;
  • методист бібліотеки;
  • бібліотекар;
  • бібліограф;
  • зберігач фондів;
  • архівіст.

Перспективи працевлаштування:

• органи державної влади;
  • правоохоронні органи;
  • науково-дослідні установи;
  • засоби масової інформації;
  • сфера консалтингових послуг;
  • бібліотеки;
  • державні та відомчі архіви.

Навчання за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна  справа» – це ширший вибір,  додаткові можливості  для Вашого працевлаштування, запорука Вашого життєвого успіху!