Запрошуємо на творчий звіт магістрів!

Музика – як яскравий вид мистецтва, здатний об’єднувати людей, і в цьому її найбільша сила. Різні за характерами, звичками, поглядами на життя, національністю, пристрастями, моральними принципами люди в концертному залі, затамувавши подих, однаково схвильовано й благоговійно завмирають під зливою дивовижних, чаруючих звуків. І вже на другий план відходять життєві негаразди й турботи, залишається тільки влада мистецтва, яке очищає душу від усього несуттєвого, мізерного, буденного, підносить нас до висот розуміння смислу життя.

Запрошуємо всіх на ТВОРЧИЙ ЗВІТ МАГІСТРІВ, який відбудеться в рамках СТУДЕНТСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ МДУ 23 жовтня 2018 року, о 16:00 за к.ч. за адресою: м. Мукачево, вул. Я.А. Коменського, 59, актова зала ГПК МДУ.

Перед Вами звітуватимуть студенти 2-го курсу, ОС “Магістр”, спеціальності 025 “Музичне мистецтво” Мукачівського державного університету – Василь Дьордяк (диригент), клас викладача Короленко О.О. та Віталій Горват (вокаліст), клас викладача Біличко М.С.
В концерті беруть участь: Оркестр МДУ під керуванням Олени Короленко, Народний студентський хор “Цімборики” МДУ та Чоловічий вокальний ансамбль МДУ під керуванням Ярослава Біличко.

Ми чекаємо на Вас!