Засідання ректорату №2 від 02 жовтня 2017 року

2 жовтня відбулось чергове засідання ректорату 2017-2018 навчального року, в ході якого члени ректорату та запрошені керівники структурних підрозділів обговорили важливі й актуальні питання.
Зокрема, начальник навчального відділу ознайомила присутніх зі станом ведення навчальної документації на факультетах. Проректор з науково-педагогічної роботи та економічних питань – головний бухгалтер подав інформацію про результати господарської діяльності та хід виконання заходів по підготовці до зими. В той же час, заступник головного бухгалтера з економічних питань висвітлила питання про стан внесення студентами оплати за навчання та проживання у гуртожитках. Відносно підготовки акредитаційно-ліцензійних справ виступив проректор з науково-педагогічної роботи, а директор наукової бібліотеки розповіла про роботу та наповненість пошукової системи Google Academy в університеті.
На завершення ректор привітала всіх зі Святом працівників освіти, що відбувся напередодні, та нагородила викладачів та співробітників почесними грамотами та подяками Міської ради й університету.