Засідання ректорату 2018-2019 навчального року

3 вересня відбулось перше засідання ректорату 2018-2019 навчального року, в ході якого члени ректорату та запрошені керівники структурних підрозділів обговорили важливі й актуальні питання.

На початку засідання ректор університету Щербан Т.Д. привітала всіх присутніх з початком нового навчального року й побажала успіхів та наснаги в роботі. На ректораті було обговорено планові питання.

Секретар ознайомила присутніх з планом роботи ректорату на осінній семестр та зі змінами у його складі, затвердженим (згідно Положення про ректорат) наказом ректора. Проректор з науково-педагогічної роботи та економічних питань проінформував присутніх про стан готовності гуртожитків до 2018-2019 навчального року. Начальник відділу кадрів ознайомила присутніх з графіком проведення конкурсів на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників на поточний навчальний рік. Ректор університету внесла пропозицію щодо святкування Дня першокурсника  у новому форматі.