Завершення проекту “Благополучна юність”

15 грудня добіг завершення проект «Благополучна юність», який реалізовувався в рамках співпраці Мукачівського державного університету та ЗОШ I-IIIст. №13 м. Мукачева. За участі студентів третього курсу «Практична психологія», а також куратора групи к. психол. н. Брецко І.І., було проведено завершальне тренінгове заняття “Цінність мого Я”.
На занняті було обговорено поняття самооцінки. Учасники збагачували свої знання та уявлення про самооцінку, як рівень впевненості в собі, та її вплив на успішність людини. Успіх в житті багато в чому залежить від самооцінки. Те, як людина ставиться до себе, як оцінює свої здібності і яке місце відводить собі в суспільстві, впливає на її мету в житті, і на результати, яких вона досягає.
Було багато позитивних відгуків від учасників проекту, а також кожен з них відзначив про значні зміни в своїй поведінці та процес усвідомлення своїх дій, які відбувалися з ними після кожного тренінгу. Отже, підводячи підсумки, можна відмітити, що проект пройшов успішно та результативно.