Завершилася Літня школа-2017 в рамках Програми «Подвійний диплом» в Польщі

Днями завершилася Літня школа – 2017 в рамках Програми «Подвійний диплом» у Вищій Лінгвістичній школі в Ченстохові (Польща), яка проходила в період з 7 по 17 липня. Учасниками проекту є 14 студентів Мукачівського державного університету спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Філологія (англійська)».

В ході навчання студенти МДУ проходили інтенсивний курс навчання польською та англійською мовами, відвідували лекції, практичні та семінарські заняття, колоквіуми, коучінг-тренінги, презентації. Також мали можливість скористатися перевагами студентського квитка, відвідавши визначні місцеві пам’ятки Ченстохови, Вроцлава та Ольшина, їх музеї та галереї, ратушу і навіть місцеве радіо «fiat» м.Ченстохова, де дізналися не тільки про радіостанцію, а й мали змогу стати безпосередніми учасниками ефіру.

Традиційно кожного приїзду студенти відвідують Ясну Гору – головний об’єкт релігійного паломництва Польщі та Центральної Європи Саме в ньому знаходиться релігійна святиня – Чудотворна ікона Богоматері Ченстоховської, яку ще називають Чорною Мадонною.

«Паралельне навчання у ВШЛ – це ще одна можливість, ще на крок наблизитись до власний мрій. Це не тільки «океан» емоцій, вражень, досвіду, а ще й багато нових знайомств, подорожей та й не тільки…Це набуття нових навичок та вмінь задля підвищення власної компетенції, це відвідування тренінгів, щоб зрозуміти самого себе, правильно розподілити час та можливості… Ми в очікуванні нових емоцій та вражень, з нетерпінням чекаємо Зимової школи – 2018» – зауважує про участь у Програмі «Подвійний диплом» Катерина Лабош, магістрантка МДУ та ВШЛ.

По закінченню навчання студентам було вручено сертифікати про успішне закінчення Літньої школи – 2017.

Дякуємо нашим колегам із Польщі за гостинність та надану можливість плідного міжнародного співробітництва, а також сподіваємося, що наші вищі навчальні заклади будуть і надалі співпрацювати, а охочих долучитися до цієї програми тільки побільшає.

Наступний набір з числа студентів МДУ в рамках Програми «Подвійний диплом» відбудеться у вересні-жовтні 2017 року.