Завершилася Зимова школа-2018 в рамках Програми «Подвійний диплом» в Польщі

Днями завершилася Зимова школа-2018 в рамках Програми «Подвійний диплом» у Вищій Лінгвістичній школі в Ченстохові (Польща). Учасниками Програми були 19 студентів Мукачівського державного університету спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Філологія (англійська)».

В ході навчання студенти МДУ проходили інтенсивний курс навчання польською та англійською мовами, відвідували лекції, практичні та семінарські заняття, колоквіуми, коучинг-тренінги, презентації. Також мали можливість скористатися перевагами студентського квитка, відвідавши столицю моди – Мілан, визначні місцеві пам’ятки Ченстохови, її музеї та галереї, ратушу та інше. Студенти побували на екскурсії в майстерні карамелі, де мали змогу побачити процес виготовлення карамелі та виготовити власну цукерку, спробували освоїти ремесло лозоплетіння.

Традиційно кожного приїзду студенти відвідують Ясну Гору – головний об’єкт релігійного паломництва Польщі та Центральної Європи. Саме в ньому знаходиться релігійна святиня – Чудотворна ікона Богоматері Ченстоховської, яку ще називають Чорною Мадонною.

«Паралельне навчання у ВШЛ – це ще одна можливість ще на крок наблизитись до власних мрій. Це не тільки «океан» емоцій, вражень, досвіду, а ще й багато нових знайомств, подорожей та й не тільки…Це набуття нових навичок та вмінь задля підвищення власної компетенції, це відвідування тренінгів, щоб зрозуміти самого себе, правильно розподілити час та можливості… Ми в очікуванні нових емоцій та вражень, з нетерпінням чекаємо Літньої школи-2018» – зауважує учасниця Програми «Подвійний диплом» Катерина Лабош, магістрантка МДУ та ВШЛ.

По закінченні навчання студентам було вручено сертифікати про успішне закінчення Зимової школи–2018.

Дякуємо нашим колегам із Польщі за гостинність та надану можливість плідного міжнародного співробітництва, а також сподіваємося, що наші вищі навчальні заклади будуть і надалі співпрацювати, а охочих долучитися до цієї програми тільки побільшає.

Наступний набір з числа студентів МДУ в рамках Програми
«Подвійний диплом» відбудеться у квітні-травні 2018 року.