Захист магістерських робіт за спеціальністю 242 «Туризм»

Захист магістерських робіт є важливим етапом у житті кожного студента, що знаменує закінчення навчання та здобуття диплома про освіту.
15 січня 2018 р. на кафедрі туризму і рекреації Мукачівського державного університету відбувся захист дипломних магістерських робіт за спеціальністю 242 «Туризм». За результатами захисту рішенням екзаменаційної комісії було рекомендовано присвоєння професійної кваліфікації «Туризмознавець».
Голова екзаменаційної комісії Заставецька Леся Богданівна, доктор географічних наук, доцент кафедри географії та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, відзначила високий рівень магістерських робіт, оригінальність їх тематики та практичне спрямування.
Щиро вітаємо студентів-магістрів спеціальності 242 «Туризм» Мукачівського державного університету з успішним захистом кваліфікаційних магістерських робіт!