Захоплююча екскурсія для студентів-економістів

Студенти факультету економіки, управління та інженерії (спеціальність «Облік і оподаткування», «Професійна освіта (Економіка)» та «Маркетинг») разом із викладачами кафедри обліку і оподаткування та маркетингу здійснили навчально – ознайомчу екскурсію на виробництво “СOTNAR”.

COTNAR – це сучасний завод повного циклу виробництва, 180 га власних виноградників, завод первинного виноробства (на якому відбувається переробка винограду та виготовлення вин), завод вторинного виноробства (де готову продукцію розливають в пляшки), виносховища, дегустаційний зал на схилах виноградників в селі Мужієво Берегівського району Закарпатської області.

Під час екскурсії студентам було презентовано інформацію про діяльність заводу, що дало змогу дізнатися про особливості його виробничої та управлінської структури, ознайомитися з досвідом найуспішніших працівників.

Цікавими для студентів виявилися сучасні методи мотивації й стимулювання праці на заводі, а також безліч можливостей для саморозвитку й кар’єрного зростання!