Збори Студентської ради Закарпатської області

22 березня 2017 року в м. Ужгород відбулися загальні збори Студентської ради при Департаменті освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації. На порядок денний були винесені питання участі студентів у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» та участі у «Студентській республіці Закарпаття 2017». Також відбулася презентація програми Міжнародного студентського самоврядування, громадської організації «Let´s Do It, Ukraine» та презентація «IV Закарпатських правових читань». На даному зібрані Мукачівський державний університет представляли голова гуманітарного факультету Дзюбайло Ольга та заступник голови студентської ради Ядчишин Христина.