Змагання з волейболу серед студентів ВНЗ

22 листопада 2018 року збірні команди волейболістів Мукачівського державного університету (чоловіки і жінки) взяли участь у відкритій першості Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету ФВС МОН України з волейболу серед ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації. Очолив команди доцент кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Гавришко Сергій.

Жіночі команди були зведені в одну групу та змагались по коловій системі. Команду дівчат представляли: Лаба Юлія   (Т-41), Магаль Рената (Г-1), Ромочівська Антоніна (ДО-2), Левченко Олена  (СО(МЛ(А))-1), Дрозд Надія (Мн-1м), Рошко Олександра (СО(МЛ(А))-1), Нікіпело Діана (ПО-1м), Байканич Андріана (ПО-1м), Рябець Діана (ПО-1м), Гранкіна Вероніка (Т-41), Квітовські Руслана (СО(АМЗЛ)-2), Гайдук Мар’яна (Мн-1м).

Змагання пройшли цікавій та напруженій боротьбі. В першій грі жіноча команда МДУ впевнено обіграла з рахунком 2:0 збірну команду Берегівського інституту ім. Ракоці.

В другій грі наша команда зустрілась зі збірною УжНУ. Ця гра стала окрасою всього турніру тому, що обидві команди продемонстрували цікаву, змістовну та захоплюючу гру. В підсумку збірна УжНУ перемогла.

В третій грі  жіноча збірна команда МДУ впевнено обіграла команду Ужгородського торгово-економічного інституту та в підсумку посіла друге місце.

У волейбольному турнірі чоловічих команд взяло участь 4 команди, які змагалися також по коловій системі в одній групі. Наші хлопці обіграли команди Ужгородського торгово-економічного інституту і Берегівського інституту та поступились збірній команді УжНУ посівши у підсумку друге місце.

Команду юнаків представляли: Жуков Ігор    (ПО-1сп), Тарлавін Ростислав (ПМ-1), Черепаня Богдан (Мн-1), Жемоєдов Анатолій (ПВГВ-41), Бобинець Сергій (М-1), Зубака Роланд  (ОО-1), Мастяк Антон (Т-21), Більце Іван (СО(МЛ(А))-1), Грещук Даніель  (М-1), Мигович Павло (П-11), Папіш Олександр (ФБСС-1м), Корда Юрій (Т-11).

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших премог!!!!

Категорії: Кафедра суспільних дисциплін