Зустріч викладачів Мукачівського державного університету із старшокласниками Верхньовизницької школи

28 лютого у Верхньовизницьку школу завітали викладачі факультету економіки, управління та інженерії Мукачівського державного університету.

Факультет представляли Інна Володимирівна Лінтур, заступник декана факультету економіки, управління та інженерії, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів вказаного факультету та Володимир Федорович Проскура, завідувач кафедри менеджменту та управління економічними процесами, доктор економічних наук, професор.

У школі викладачі провели цікаву зустріч із старшокласниками, на якій розкрили перспективи навчання в Мукачівському університеті.

Ознайомили з умовами прийому у 2018 році, переліком спеціальностей, а також новими можливостями для студентів Мукачівського державного університету – семестровою Програмою міжнародної академічної мобільності та проектом «Подвійний диплом».

В кінці зустрічі учні переглянули короткий фільм-презентацію про університет.