Відбулися захисти дипломних робіт магістрантів денної та заочної форми навчання спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта»

25-30 січня 2018 року відбулися захисти дипломних робіт студентів-магістрів денної та заочної форми навчання груп ДО-2м, ДО-2м(з), ПО-2м, ПО-2м(з).

Екзаменаційна комісія спеціальності «Дошкільна освіта»  працювала під головуванням д.п.н., професора, завідувача кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Зданевич Лариси Володимирівни, а спеціальності «Початкова освіта» – д.п.н., старшого наукового співробітника, професора кафедри педагогіки початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника»  Будник Олени Богданівни.

Цього року комісії розглянули 93 дипломних роботи, з яких 48 робіт виконані студентами спеціальності «Дошкільна освіта» та 45 робіт – студентами  спеціальності «Початкова освіта».

Представлені на захист магістерські дослідження зосереджені  на вивченні актуальних питань дошкільної та початкової освіти, педагогіки вищої школи тощо.

Результати роботи екзаменаційних комісій засвідчили високий рівень підготовки кваліфікованих магістрів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Вітаємо студентів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на освітянській ниві!!!