Впроваджуємо інновації з дитячого садка

25 квітня 2017 року кафедрою теорії та методики дошкільної освіти Мукачівського державного університету було організовано та проведено методичний семінар-практикум «Інноваційні підходи до організації навчання і виховання дітей дошкільного віку у сучасному дошкільному закладі», який відбувся на базі дошкільного навчального закладу №23 м. Мукачева, що бере участь у дослідно-експериментальній роботі за темою «Формування світогляду дошкільників засобами художнього слова в інтегрованому просторі дошкільного навчального закладу» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, провідного наукового співробітника інституту проблем виховання НАПН України Наталії Василівни Гавриш.
Зі вступним словом виступила Добош О. М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти, заст. декана педагогічного факультету МДУ, яка вказала на роль інноваційних педагогічних технологій у сучасній дошкільній освіті.
Студентами групи ДО-3 – Деяк Ганною та Довгій Іриною – було проведено показові заняття з використанням інноваційної методики Н.В. Гавриш.
Наталія Василівна провела тренінг зі студентами та педагогами, у процесі якого звернула увагу на типові помилки при плануванні та проведенні занять у сучасному дошкільному навчальному закладі.
За круглим столом спеціалісти управління освіти виконавчого комітету Мукачівської міської ради, викладачі кафедри теорії та методики дошкільної освіти Мукачівського державного університету, педагоги дошкільного навчального закладу під керівництвом Гавриш Н.В. обговорили шляхи впровадження інноваційних технологій в організацію навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах.