НА КАФЕДРІ ПЕДАГОГІКИ МУЗИЧНОЇ ОСВІТИ І ВИКОНАВСЬКОГО МИСТЕЦТВА ПРАЦЮЄ ЕКСПЕРТНА КОМІСІЯ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від від 14.12.2017 р. № 421-л на кафедрі педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва Мукачівського державного університету розпочала роботу експертна комісія з метою проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Музичне мистецтво» зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво» за другим (магістерським) рівнем.

Експертиза проходить під головуванням Падалки Галини Микитівни – професора кафедри педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора та члена експертної комісії Черепанина  Мирона Васильовича – професора кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктора мистецтвознавства, професора, Заслуженого артиста України.

Комісія працюватиме у період з 20.12.2017 р. по 22.12.2017 р. відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах.