Завершення проекту «5 кроків до успішного спілкування»

8 травня завершився проект «5 кроків до успішного спілкування», який реалізовувався на базі Мукачівської ЗОШ I-III ст. №11 за участі студентів третього курсу «Практична психологія» Мукачівського державного університету, а також керівника проекту к.психол.н. Брецко І.І. Тренінгове заняття “5 крок. Ефективна комунікація ” стало завершальним етапом проекту.

Учасники  проекту відзначили ефективність проведених тренінгів: проект дав їм змогу розвинути комунікативні навички; ознайомитися з деякими прийомами ефективного спілкування; отримати кваліфіковану допомогу в  набутті навичок усвідомлення і зняття внутрішніх бар’єрів, що заважають ефективній комунікації; а найголовнішим стало те, що вони краще пізнали один одного. Підводячи підсумки, можна відмітити, що проект пройшов успішно та результативно.