Сектор  ЄДЕБО (Єдиної державної електронної бази з питань освіти)

Назва відділу Сектор  ЄДЕБО (Єдиної державної електронної бази з питань освіти)
Адреса м. Мукачево вул. Ужгородска 26, каб.412
Телефон (03131) 2-11-09
e-mail edbo@mail.msu.edu.ua

Основні завдання  та функції відділу

1. Підтримка в актуальному стані бази даних в програмному комплексі Єдиної державної електронної бази освіти.
  2. Навчання і координація відповідальних за роботу в програмному комплексі ЄДЕБО працівників структурних підрозділів.
  3. Формуванні бази даних навчального закладу в програмному комплексі ЄДЕБО.
  4. Координування внесення інформації до електронної бази даних студентів університету стосовно студентських квитків, документів про освіту державного зразка та додатків до них разом із структурними підрозділами університету.
  5. Координування внесення інформації до електронної бази стосовно звітності університету перед МОН України.
  6. Розгляд документів та звернень, що стосуються спірних питань з адміністратором ЄДЕБО і оператором структурного підрозділу університету.
  7. Внесення пропозицій щодо подальших дій в програмному комплексі ЄДЕБО для надання своєчасної та актуальної інформації.

Співробітники відділу

Зубака Анжела Юріївна провідний фахівець