А ми продовжуємо в ритмі музики!

20 квітня 2018 року в стінах Мукачівського державного університету найталановитіші школярі мукачівських шкіл вражали викладачів та студентів своїми вокальними здібностями та грою на народних та естрадних інструментах. Конкурс-фестиваль «Крила мрії» зібрав на одній сцені безліч маленьких зірочок. Подивитись на  конкурс талантів та обрати свого фаворита прийшло багато студентів, які активно підтримували конкурсантів. Такий молодіжний форум  у Мукачівському державному університеті  проходив вдруге і став святом, яке знайшло відгук у серці кожного. Адже мову музики розуміють всі, бо вона здатна бентежити  наші душі.

Гості фестивалю отримали величезну естетичну насолоду та масу позитивних емоцій!!!

Щиро вдячні спонсору даного заходу інтернет-магазину MOYO.