День знань В Мукачівському державному університеті!

Початок  навчального року – це нова сторінка у житті кожного студента. Адже ці натхненні й радісні, динамічні й загадкові роки — студентські! Це не лише кілька років, наповнених напруженим навчанням і відпочинком, а ціла неповторна історія в біографії кожного студента. Сьогодні у Мукачівському державному університеті відбувся урочистий захід з нагоди початку нового навчального року. Ректор університету Щербан Тетяна Дмитрівна розпочала святкування вітальним словом, зарядивши студентів ентузіазмом та допитливістю. У святковій залі лунали слова привітання від викладачів, а також магістри поділилися власним досвідом зі своїми молодшими товаришами. Велика та дружня студентська родина Мукачівського державного університету поповнилась новою талановитою молоддю.

Ми щиро вітаємо всіх зі святом!