Круглий стіл «Психологічні аспекти у вивченні англійської мови»

Вже не вперше студенти нашого вузу спеціальності «Практична психологія» та «Англійська філологія» збираються за круглим столом для обговорення актуальних питань. З нагоди святкування Міжнародного дня англійської мови та Всеукраїнського дня психолога конференц-залі відбулася чергова зустріч цілеспрямованих студентів. Студенти активно обговорювали тему заходу «Психологічні аспекти у вивченні англійської мови». Кожна сучасна людина хоче досконало володіти англійською мовою, але завжди на її шляху зустрічаються певні бар’єри та страхи. За допомогою тренінгів та тестів викладачі-психологи показали студентам шляхи подолання страхів та психологічних бар’єрів. Присутні на заході англійці ділились цікавими та легкими способами вивчення англійської мови. Зустріч за круглим столом була насичена та продуктивна!