Показовий урок студентки-практикантки кафедри англійської філології та методики викладання іноземних мов

Як зробити так, щоб урок не тільки давав учням певні знання й уміння, але й викликав у них справжній інтерес, щире залучення у навчальний процес та сформував творче начало? Саме на це запитання  дала відповідь студентка кафедри англійської філології та методики викладання іноземних мов Біров Крістіна, яка провела показовий урок з англійської мови. Під час уроку практикантці вдалось пробудити активність школярів за допомогою ігрових елементів. Учні добре засвоїли тему та самостійно виконували завдання на уроці. Саме поєднання доступності та наочності, науковості та елементів гри дозволили  студентці досягти триєдиної мети уроку: навчальної, розвивальної та виховної.