Творчий підхід до викладання зарубіжної літератури в школі

Особливістю підготовки англійських філологів є те, що випускники  отримують додаткову кваліфікацію – «Вчитель зарубіжної літератури», що передбачає досконале володіння методикою викладання даного предмету.

І нам – студентам англійської філології не уникнути перечитування й аналізування великої кількості творів зарубіжної літератури. Саме ефективна методика викладання цього предмету дає відповідь на те, як впоратись з цим завданням. На лекційному занятті з методики викладання зарубіжної літератури ми відкрили для себе можливості опрацювання літературних творів у доступній та цікавій формі з використанням новітніх методів викладання: захоплюючі квести, дискусійно-пізнавальні ситуації, відео та аудіо презентації, перевтілення в образи, літературні вечори, аудіо-хрестоматії. Ці методи активізують пізнавальну діяльність, творчий потенціал та мотивують нас до навчання.