Віртуальна мандрівка студентів МДУ невідомою та загадковою Південною Кореєю

29 березня 2018 року студенти Мукачівського державного університету мали унікальну нагоду познайомитись із загадковою та невідомою корейською культурою в рамках святкування Днів корейської культури в Україні. На нетрадиційну для МДУ зустріч прийшло чимало поціновувачів східних традицій, викладачів та студентів різних факультетів вишу. Програма заходу включала: ознайомлення з основними історичними подіями країни, обговорення становлення та розвитку волонтерської діяльності, життя та діяльності молоді, майстер-класи з каліграфії та  ін.

Особливу увагу молоді привернула Mind-лекція з мультимедійною презентацією, у ході якої кожен слухач зрозумів, що вмотивованість,  наполеглива праця, сила волі  допомагають досягти поставленої мети.

Знайомлячись з таємничою східною культурою, під час майстер-класу, молодь вивчала техніку малювання пензлем на рисовому папері.

Головною метою зустрічі було не лише ознайомлення з побутом та культурою Південної Кореї, а й спілкування активної молоді з різних країн для  всебічного  розвитку людини як особистості. Адже жити потрібно не лише в рамках власної культури, а й вміти налагоджувати стосунки з представниками різних народів.