Всесвітній день науки в Мукачівському державному університеті

Святкування Всесвітнього дня науки стало для Мукачівського державного університету вже доброю традицією. До університету були запрошені науковці з різних вищих навчальних закладів України, які стали учасниками Всеукраїнських науково-практичних конференцій «Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів» та «Проблеми професійного становлення особистості». Відкрила пленарне засідання ректор університету Щербан Тетяна Дмитрівна, яка привітала присутніх зі святом – Всесвітнім днем науки, а також відзначила здобутки наших студентів та нагородила їх почесними грамотами Мукачівського державного університету та Мукачівської міської ради. На пленарному засіданні прозвучали доповіді науковців, у яких були порушенні актуальні питання сьогодення. Наукова конференція завершилась музичним привітанням студентів спеціальності «Музичне мистецтво». Подібні заходи дозволяють студентам розкрити свій науковий потенціал та стимулюють до творчого мислення та пошуків.