Зі студентами спеціальності «Філологія (англійська)» ділилася досвідом аспірантка МДУ

Модернізація вищої освіти вимагає від майбутнього викладача нових нестандартних підходів у викладанні.

Як ефективно використовувати відео під час пояснення нової теми? Які нестандартні методи можуть зробити урок цікавішим та більш продуктивним?

Відповіді на ці запитання отримали студенти 4 курсу спеціальності «Філологія (англійська)» на занятті, яке проводила аспірантка МДУ Еріка Кульбаба. Лекція була проведена з використанням новітніх технологій та нестандартних прийомів навчання. Протягом усього заняття велися жваві обговорення та дискусії, а також  були використані різноманітні форми роботи: індивідуальна, групова, колективна.