Мукачівський державний університет продовжує знайомити школярів з міжнародними проектами

З метою продовження профорієнтаційних заходів, а також враховуючи позитивні відгуки та досвід проведеного Круглого столу «Адаптація вищої освіти в європейський простір», Приймальна комісія МДУ вирішила донести інформацію про особливості Вступної кампанії 2018 року і переваги навчання у Мукачівському державному університеті до школярів Мукачівського району.

На зустрічах були присутні представники Приймальної комісії МДУ, декани факультетів, викладачі, координатори проектів студентської академічної мобільності та «Подвійний диплом», а також студенти, які стали безпосередніми учасниками даних проектів.

Школярі були активними під час цих зустрічей, задавали багато питань, пов’язаних з особливостями цьогорічної вступної кампанії, навчання у Мукачівському державному університеті та можливостями навчання за міжнародними проектами.

Після проведення заходу юні школярі зазначили, що доведена інформація була дуже корисною та пізнавальною для них.

Мукачівський державний університет дякує керівництву шкіл і вчителям за співпрацю.