Освіта – сьогодні, кар’єра – завтра, успіх – завжди!

Вибір професії є важливим кроком у життєвому і професійному становленні людини. Від правильного вибору професії виграє як суспільство, що одержує цілеспрямованого суспільно корисного громадянина, так і особистість, яка відчуває задоволення від роботи і має широкі можливості для самореалізації.

14 листопада на базі ВПТУ №3 Мукачівський центр зайнятості спільно із вищими навчальними закладами та представниками бізнес-структур регіону провів «Ярмарок кар’єри».

Участь у Ярмарку взяли провідні компанії регіону, зацікавлені у залученні до своїх штатів перспективних молодих спеціалістів. Захід був спрямований на випускників шкіл та училищ міста, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри, отримати можливість ознайомитися з діяльністю компаній, підприємств і організацій, які шукають співробітників, почути з перших вуст про вакансії та відкриті програми з працевлаштування.

Серед запрошених були представники Мукачівського державного університету, які надали майбутнім вступникам інформацію про систему та переваги навчання у вузі, варіанти обрання майбутньої професії, можливості працевлаштування. Випускники із захопленням вивчали демонстраційні матеріали університету в цілому та спеціальностей.