Туризм у піснях і віршах

Під такою назвою 11 травня 2017 року в читальному залі наукової бібліотеки МДУ пройшов творчий захід, організований студентами факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу та працівниками наукової бібліотеки.
Назва «Туризм у піснях і віршах» розкриває головну тему заходу. Адже всі ми добре знаємо, що туристи – це люди, які люблять подорожувати, відкривати нові далі, які понад усе люблять свій рідний край, свою землю, надають перевагу блакитному шатру неба над тіснявою міських квартир. Біля туристичного вогнища зароджувалася найміцніша справжня дружба, біля нього створювалися найкращі пісні та вірші.
Метою заходу було показати привабливість та перспективність спеціальностей, пов’язаних з туристичним обслуговуванням. Сьогодні вони є актуальними і особливо важливими для розвитку України, адже фахівці з туризму не лише знайомлять українців з іншими країнами світу, а й відкривають нашу державу для іноземних туристів.
Присутні на заході викладачі факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу Лужанська Т.Ю., Папп В.В., Машіка Г.В., Смочко Н.М., Касинець О.В., Кампов Н.С., Махлинець С.С., Медвідь Л.І. відмітили, що студенти спеціальності «Туризм» вміють не тільки гарно навчатися, але й добре відпочивати.
Окрасою та родзинкою заходу були авторські пісні під гітару студентки 4 курсу Ірини Вітрової та гумористичний авторський вірш студентки 3 курсу Мандзюк Валерії.
Завершився творчий вечір «Туризм у піснях і віршах» патріотичною піснею «Моя Україна» у неперевершеному виконанні Ірини Вітрової, що ще раз доводить, що наша молодь любить свій рідний край, свою землю.
Це підтверджують і слова пісні: «Гори, ріки і полонини – це моя Україна!»