Студенти Мукачівського державного університету розпочали безкоштовне семестрове навчання у Польщі

3 жовтня 2017 року 23 студентів Мукачівського державного університету розпочали реалізацію семестрової Програми академічної мобільності в Академії Яна Длугоша в Ченстохові, Польщі.
Дана Програма дає можливість нашим студентам безкоштовно вивчати протягом 3 місяців фахові дисципліни в Академії. Учасниками Програми стали студенти спеціальностей «Філологія (англійська)», «Туризм», «Музичне мистецтво».
Із цієї нагоди до Польщі прибула делегація на чолі з ректором Тетяною Щербан на інавгурацію нового навчального року.
Нагадаємо, Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові — сучасний державний вищий навчальний заклад із 40-річною історією. Академія пропонує навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалаврат», «магістратура», «аспірантура» на 5 факультетах з 30 напрямками, понад 80 спеціальностями, 60 аспірантських програм.

Детальніше: http://www.ajd.czest.pl/news/view/rozpoczelismy-rok-akademicki-20172018

Упродовж 2017-2018 навчального року 45 студентів Мукачівського державного університету пройдуть семестрове навчання в Академії імені Яна Длугоша. Друга група студентів поїде до Польщі в наступному семестрі.

Набір учасників за спеціальностями «Практична психологія», «Туризм», «Менеджмент», «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Філологія (Англійська)», «Музичне мистецтво» до Програми у другому семестрі 2017/2018 навчального року триває до 10 грудня 2017 року. Всім бажаючим звертатись у свої деканати!