Творча співпраця викладача і студента – необхідна умова навчання

Поринути у світ зарубіжної літератури XX століття, проаналізувати широкий спектр художніх програм, шукань, прагнень, нових літературних течій, відкрити для себе завісу усіх тонкощів оновлених літературних традицій та сміливого новаторства, – саме це мали змогу зробити студенти 2-го курсу гуманітарного факультету на занятті  із зарубіжної літератури, яке вони готували з викладачем Розман І.І. Практика такого формату підготовки до занять є дієвою та продуктивною, оскільки студент має змогу продемонструвати під чітким керівництвом лектора свої здібності та професіоналізм. У ході заняття викладач активно залучала студентів до діалогу та конструктивних дискусій.

Така творча співпраця дає хороший поштовх для становлення студента як майбутнього фахівця.