Виступ Чоловічого вокального ансамблю та Народного студентського хору «Цімборики» Мукачівського державного університету в м.Берегово

Гучними оваціями вітали виступ Чоловічого вокального ансамблю та Народного студентського хору «Цімборики» Мукачівського державного університету учасники IX Міжнародної зустрічі хорових колективів ВНЗ, що відбулась 28 березня 2017 року у м. Берегово на базі Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

Затамувавши подих, аудиторія слухачів сприймала та емоційно відгукувалась на художню інтерпретацію, виконавську культуру й творчий тандем художнього керівника Ярослава Біличка, концертмейстера Ольги Деркач і хорового колективу студентів.

Піднесено й велично звучали хорові твори О. Архангельського та А. Вівальді, завзято й колоритно лунала буковинська народна пісня «Ой, на горі два дубочки» в обр. О. Чмут та «Ой, музику дуже люблю» А. Гнатишина. Проникливо і задушевно звучали соло Евеліни Романко та Олександра Ференцика, енергійно, натхненно та переконливо заспівували Віталій Горват і Василь Дьордяк.

Участь художніх колективів МДУ в яскравому хоровому дійстві сприяла творчій  міжнародній співпраці ВНЗ, утвердженню хорових традицій, популяризації високохудожніх зразків хорової музики різних музичних культур та полікультурним зв’язкам студентських хорових колективів.

Кафедра співу, диригування та музично-теоретичних дисциплін, викладачі і студенти спеціальності «Музичне мистецтво» висловлюють щиру подяку ректору МДУ проф. Щербан Тетяні Дмитрівні та голові первинної профспілкової організації  працівників і студентів МДУ доц. Білаку Георгію Георгійовичу за фінансову підтримку та можливість участі Чоловічого вокального ансамблю та Народного студентського хору «Цімборики» в IX Міжнародній зустрічі хорових колективів ВНЗ у м. Берегово.