Церемонія посвяти першокурсників у студенти МДУ!

26 вересня 2018 року біля головного корпусу МДУ відбулося святкування Дня посвяти першокурсників у студенти.

Чотири факультети у складі викладачів та студентів пройшли урочистою ходою під святковий марш.

Мукачівський міський голова Андрій Балога привітав першокурсників зі святом, побажав стати справжніми професіоналами у вибраній професії та цікавого студентського життя.

З вітальним словом до новоспечених студентів виступила ректор МДУ Тетяна Щербан, яка щиро привітала їх у дружній родині Мукачівського державного університету.

Гість свята, директор Мукачівського туристично-інформаційного центру М. Адаменко розповів про історію започаткування вищої освіти у місті над Латорицею.

Радісні і дещо збентежені першокурсники в присутності мукачівського міського голови, ректора МДУ, проректорів, викладачів, співробітників та студентів проголосили «Клятву першокурсника». Пообіцяли сумлінно навчатися, гордо та впевнено нести звання студента МДУ, стати гордістю міста та працювати на благо України.

Декани факультетів вручили першокурсникам студентські символи: студентські квитки та атрибутику рідного факультету.

Ведучий свята Юрій Чорій провів флешмоб і вся площа замайоріла різними кольорами, кольорами факультетів Мукачівського державного університету.

На завершення студентка МДУ Мартіна Кельман привітала першокурсників піснею.

Дорогі першокурсники, щиро вітаємо вас в дружній родині Мукачівського державного університету та бажаємо впевнено мандрувати сторінками студентського життя.

Зі святом Вас, дорогі першокурсники!