ДЕНЬ НАУКИ В МУКАЧІВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

16 травня в Мукачівському державному університеті, з нагоди відзначення Дня науки, відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку науки і освіти в умовах поглиблення євроінтеграційних процесів».

Серед почесних гостей, що прибули до університету: Мукачівський міський голова Андрій Вікторович Балога; професор, ректор Вітольд Станковскі, професор Ігор Курітник, Йолана Штуднік, Адам Тарніові (Університет прикладних наук імені Вітольда Пілецького в м. Освенціум (Польща); доктор наук, професор, декан факультету економіки бізнесу Економічного університету Братислави у Кошіце (Словаччина) Міхал Ткач; проректор Жденек Горак (Політехнічний університет Їглави (Чеська Республіка); кандидат технічних наук, доцент Єфімчук Галина Вʼячеславівна, Шимчук Юрій Петрович (Луцький національний технічний університет); кандидат психологічних наук, доцент Мрака Наталія Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент Угрин Ольга Георгіївна; Мороз Ольга Сергіївна, Василець Наталія Михайлівна (Львівський державний університет внутрішніх справ);  доктор політичних наук, доцент, декан Остапець Юрій Олександрович (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»);  кандидат педагогічних наук, доцент Кашуба Людмила Володимирівна (Львівський національний університет імені Івана Франка).

З вітальним словом до присутніх та гостей звернулася ректор Мукачівського державного університету Т.Д. Щербан та закцентувала увагу на винятковій значущості наукової роботи в житті університету, повідомила, що напередодні свята було підписано дві важливі угоди про наукову, освітню та культурну співпрацю з університетами Польщі та Чеської Республіки та нагородила науково-педагогічних працівників університету Грамотами Мукачівського державного університету.

Міський голова Андрій Балога привітав учасників форуму з визначною подією та нагородив науково-педагогічних працівників, студентів Мукачівського державного університету за вагомий особистий внесок у справу розвитку освіти міста Мукачева Грамотами Мукачівського міськвиконкому і цінними подарунками.

З доповідями виступили науковці Мукачівського державного університету та гості.