З Днем науки!

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Саме завдяки їм людство у своєму науково-технічному розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів.

Тому кожного року у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки.

Сьогодні вища освіта і наука долають непростий шлях реформ. Однак є одним із головних чинників розвитку країни, яка повинна швидко реагувати на виклики часу та відповідати потребам сьогодення. Для цього необхідно цілеспрямовано запроваджувати нові форми роботи, що дозволить науці та вищій освіті стати більш гнучкою, якісною, результативною, а відтак – конкурентоздатною.

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося, і на які покладаємо великі сподівання. Рівень соціально-економічного розвитку України, її авторитет на міжнародній арені багато в чому визначаються науковим потенціалом, адже саме перед вченими життя ставить складні, але дуже цікаві завдання, вирішення яких великою мірою визначає місце Україні у світовій спільноті.

Щиро вітаю всіх науковців з Днем науки!

Бажаю плідних дискусій, збагачення досвідом, ініціативи в реалізації завдань, визначених сучасним розвитком освіти і науки, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку!

Щастя, здоров’я, миру та злагоди Вам та Вашим рідним і близьким!

З повагою ректор МДУ Тетяна Щербан