Головна Новини та анонси

12.06.2019

ВІТАЄМО!!!

10.06.2019

Ознайомча екскурсія учнів Мукачівського центру позашкільної освіти в Науковій бібліотеці МДУ

10 червня в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету відбулася ознайомча екскурсія для учнів Мукачівського центру позашкільної освіти, керівник групи – Ржевська Світлана Олександрівна.

Школярі ознайомились з відділами бібліотеки, спробували видати книгу читачу, повернути книгу. Саме цей процес захопив маленьких відвідувачів найбільше, адже в бібліотеці процес видачі та повернення книг автоматизований – шляхом штрихкодування.

Також діти переглянули виставку дитячих малюнків учнів м. Мукачева, виставку малюнків дітей війни 1941-1945 рр. «Світ очима тих, що бачили війну» та освітні документи часів Австро-Угорської імперії.

Чекаємо на нові зустрічі в науковій бібліотеці на виставці ляльок-мотанок, які пообіцяли надати нам учні!

05.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні користувачі!

Просимо повернути всі книги, отримані на семестр!

03.06.2019

Виставка дитячих малюнків в Науковій бібліотеці МДУ до Міжнародного дня захисту дітей

30 травня 2019 року в Науковій бібліотеці Мукачівського державного університету відбулося відкриття виставки дитячих малюнків «Світ очима дітей через покоління». Виставка присвячена Міжнародному дню захисту дітей. Учасники виставки – учні шкіл м. Мукачева: Бабіля Юліанна, Гранчак Юлія, Сабов Альбіна, Русин Христина, Півкач Катерина. На виставці також були представлені малюнки з приватної колекції Василя Панкулича – малюнки дітей війни 1941-1945рр.

Захід відкрили школярі м. Мукачева: Варга Ванесса, Гранчак Юлія, Сабов Крістіна та випускник Мукачівського державного університету Горват Віталій, які вітали гостей віршами та піснями.

Учасники виставки отримали грамоти за участь у виставці від ректора Мукачівського державного університету Щербан Т.Д.

Бажаємо всім учасникам впевнено крокувати до своєї мети!

29.05.2019

Наукова бібліотека Мукачівського державного університету отримала безкоштовний доступ до архіву української преси

Наукова бібліотека Мукачівського державного університету підписала договір з ПП «Архівні інформаційні системи», згідно якого з 4 травня 2019 року  користувачі бібліотеки мають можливість працювати з повнотекстовими періодичними виданнями із зручним пошуком: за назвами видань, географією (регіони та місця), заголовками статей та хронологією видань (конкретні дати або періоди). Це понад 400 видань українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримсько-татарською та іншими мовами, що видавалися у різних регіонах України та поза її межами від початку до 50-х років ХХ ст.

За умовами договору доступ до повнотекстових періодичних видань користувачі НБ МДУ матимуть упродовж півроку.

Сторінка 1 із 7212345...102030...Остання »