Головна Спроба пера

Бондарєва Діана

Горват Віталій

Мене звати Віталій. Зараз мені 27. У кожного із нас є своя історія успіху. Чесно кажучи, мені не подобається писати або розказувати про себе через призму «я». Але ділитись секретами успіху, щоб називати себе «Особистістю» – це доволі круте задоволення. Ось, що з цього вийшло…

Творити поезію почав у шкільному віці. Звичайно – це були лише спроби, але все ж були. А потім все закрутилось. Нові знайомства, нові враження  і нові почуття, і знову поезія. Але,  вже відверті рядки лірики, які доповнити ідею створити власну книгу. Не бійтесь писати про те, що відчуваєте. Байдуже буде не всім і це не так боляче , а навпаки…  Ось вам приклад історії успіху.   За те – це ваш успіх, який має більше переваг аніж всесвітня премія, чи науковий ступінь, тому що саме Ви маєте можливість відкривати цілому світові свою ідею через призму поезії.

Віталій Горват

 

Савчук Марина 

Савчук Марина народилася 17 вересня 1997 року в селі Жорнава,  Великоберезнянського району. В 2003 році пішла до першого класу Великоберезнянської гімназії, де навчалася до 2012 року. У шкільні роки розпочала літературну діяльність, друкувала казки й оповідання у гімназійній газеті.

З 2004 по 2010 рік відвідувала Великоберезнянську дитячу школу мистецтв. Захоплювалася грою на скрипці.

У 2012 році вступила до гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету. В ці роки пише перші вірші. Бере активну участь у змаганнях КВК, де виступає з командою “5 ПАРА”. Закінчивши у 2016 році коледж, вступає до Мукачівського державного університету, де навчається і зараз. Бере активну участь у житті університету. На Мукачівській літературній премії ім. Ю. Мейгеша  дебютувала із романом-фентезі “Остання повелителька Кубку Безсмертя: Армія Мертвих”. Наступним став роман “Небо зі смаком отрути”, який поки що знаходиться на стадії розробки. 

Свою першу збірку  віршів «Гори, та не згорай» присвячує  мамі – найдорожчій людині у житті.

 

Share this...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn