ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНІСТІ «ПРОЕКТУВАННЯ ВЗУТТЯ ТА ГАЛАНТЕРЕЙНИХ ВИРОБІВ» ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1313 від 28.11.2018 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році», в КНУТД 15-17 квітня 2019 року пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Проектування взуття та галантерейних виробів» для закладів вищої освіти.

Участь в олімпіаді взяли представники із 5 закладів вищої освіти України, Білорусі та Вірменії.

Спеціальність «Проектування взуття та галантерейних виробів» представляли студенти-переможці І-го етапу олімпіади, який відбувався у Мукачівському державному університеті:

1. Хом’як Богдан (ПВГВ-31);
  2. Коверзнева Каріна (ПВГВ-41);
  3. Сойма Ганна (ПВГВ-41);
  4. Пекар Сергій (ПВГВ-41);
  5. Гавриш Марія (ПВГВ-11м).

За результатами переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів» стала студентка четвертого курсу  Коверзнева Каріна та нагороджена дипломом ІІІ ступеня. В номінаціях «Якісне виконання графічної частини» І місце виборола Гавриш Марія, І місце в номінації «Комп’ютерна технологія» одержав Хом’як Богдан, ІІ і ІІІ місце у номінації «Технологічне рішення» отримали Пекар Сергій та Сойма Ганна відповідно.

Ректор КНУТД проф. Грищенко І.М. висловив подяку колективу кафедри легкої промисловості та професійної освіти МДУ за щорічну професійну підготовку студентів-конкурсантів олімпіади зі спеціальності «Проектування взуття та галантерейних виробів».

Категорії: кафедра легкої промисловості та професійної освіти