Вітаємо учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»!!!

Студенти Полянська Вікторія (МО-1м) та Фількіна Богдана (Мн-41) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування», яка відбулась 17-19 квітня 2019 року на базі Тернопільського національного економічного університету серед бакалаврів та магістрів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Представники вишів з різних регіонів України змагалися за перемогу (170 учасників, у т.ч. 100 магістрів та 70 бакалаврів). Під час проведення олімпіади учасники розв’язували комплексні письмові практичні та тестові завдання, що охоплювали різні професійно-орієнтовані дисципліни. Тестові завдання виконувалися студентами у залі електронних ресурсів з використанням комп’ютерної техніки.

Колектив кафедри менеджменту та управління економічними процесами вітає Полянську Вікторію з отриманням диплому V ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» та Фількіну Богдану з отриманням сертифікату за участь в олімпіаді.

Бажаємо нашим бакалаврам і магістрам творчої наснаги та успіхів у подальшому навчанні та професійних звершень!

Категорії: Кафедра менеджменту та управління економічними процесами