Студенти ІІ-В курсу  (академнаставник Н.Ю. Берец) на травневі вихідні поїхали до м.Львова.
Однією з найзнаменитіших історичних споруд міста є Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Це архітектурне диво неоренесансного стилю вабить львів’ян та гостів міста ще з 1900 року. Протягом всього часу свого існування Оперний театр “пройшов” не малий шлях історією.
Львів приховує ще багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Театри, історичні будівлі, пам’ятники, музеї, кав’ярні, палаци, парки – все це матеріальна незамінна цінність міста, а духовна приховується у кожному елементі Львова – запах кави, привітність львів’ян, шелест листя дерев, “подих” міста, та живий дух історії, що міститься у кожній стародавній споруді. Львів – місто звуків. Саме тут можна почути шум дощу, який вмиває львівську бруківку, музику дзеленчання старенького трамваю, муркотіння львівських кішок навесні та древній дзвін годинника ратуші. Саме тут сіра буденність розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.