28 травня в м. Виноградів вдруге відбувся «Фестиваль спорту та здоров’я», який проводився під егідою Національного олімпійського комітету України.
На фестивалі відбулися змагання і показові виступи у 19-ти видах спорту. Студенти  Виноградівського державного коледжу МДУ приймали активну участь в показових виступах по греко-римській боротьбі, кік-боксингу,  студентки коледжу відкривали танцювально-гімнастичним номером боксерський  бій.
Студенти та викладачі спеціальності «Туристичне обслуговування» у містечку здоров’я «ВАЛІЦІЯ»  презентували рекреації та оздоровчий туризм,  як важливу складову здорового способу життя людини.
Не залишився коледж без нагород, студенти зайняли призові місця в армреслінгу, тенісі, водному футболі, легкоатлетичному забігу.
Оргкомітет «Фестивалю спорту та здоров’я» вручив подяку Виноградівському державному коледжу МДУ за популяризацію індустрії здоров’я, здорового способу життя та активну участь в роботі презентаційного містечка «ВАЛІЦІЯ – містечко здоров’я» .