Уклін тобі, Тарасе!..

13 березня 2019 року в читальній залі бібліотеки МДУ кафедрою філологічних дисциплін та соціальних комунікацій проведено літературно-просвітницькі читання «Уклін тобі, Тарасе!..», приурочені до 205-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря. У святковому заході взяли участь кращі студенти педагогічного та гуманітарного  факультетів університету (групи ПО-1, ІБАС-1 та ін.). Поетичними й піднесеними словами розпочали літературно-просвітницькі читання ведучі, які намагалися донести до глядачів величну та всеосяжну, пророчу й сучасну постать генія українського народу, допомагали зрозуміти присутнім феномен цього світового митця. Увазі присутніх було представлено невідомі сторінки життя Т.Г. Шевченка, наукові доповіді, дослідження багатогранної творчості Кобзаря, цікаві презентації, а також пісню на слова Шевченка «Думи мої, думи мої…» у виконанні всесвітньої капели бандуристів.

Літературно-просвітницькі читання  вдало доповнювала виставка книг про життєвий і творчий шлях видатного письменника. Усім учасникам  святкового заходу вдалося донести до слухачів думку про те, що Т.Г. Шевченко – це геній, мислитель, пророк, людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.  Творчість Великого Кобзаря стала духовною основою формування сучасної української нації, а для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України.

Категорії: Наукова бібліотека МДУ, кафедра філологічних дисциплін та соціальних комунікацій