7-8 червня у Мукачівському державному університеті перебувала делегація з Віденської консерваторії Будапешт (Vienna Konservatorium Budapest).

Вітаючи почесних гостей у стінах закладу, ректор Тетяна Дмитрівна Щерюан зазначила: «Ми раді вітати високоповажну делегацію, яка представляє галузь мистецької освіти. Ми впевнені, що така зустріч буде надзвичайно продуктивною і важливою. Наразі відбуваються зміни в культурі, мистецтві, освіті та науці, до яких долучаються усі країни світу. Тому сподіваюся, що наша спільна робота залишить тільки гарні враження, і ми зможемо опрацювати форми спільної взаємодії».
У ході зустрічі обговорювалися питання академічного обміну викладачами та студентами, розробка та реалізація спільних науково-дослідницьких та культурно-мистецьких проектів.
У межах візиту гості ознайомилися з ресурсами та можливостями для студентів мистецьких спеціальностей в МДУ.