«Час майстрів» в Науковій бібліотеці МДУ

Весна – це час пробудження, тепла, чогось нового, світлого, красивого! Всі ми милуємось красою природи, співом птахів, радіємо весні! У цей весняний віночок гарно вплітаються різноманітні весняні свята, розваги та конкурси.

Цьогоріч, за підтримки Української бібліотечної асоціації, видавництво «Час майстрів» проводить книжковий конкурс «Розкриваємо таланти та виграємо для своєї бібліотеки книжкову новинку від видавництва «Час майстрів»».

Наукова бібліотека Мукачівського державного університету прийняла активну участь в конкурсі, представивши кращі роботи читачів: студентів та учнів. Своєю творчістю поділилися: магістр Горварт Віталій, студентка 1 курсу сп. «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Бондарєва Діана, магістр МДУ Савчук МаринаГармонійно влилися і картини найменших талановитих читачів – учнів шкіл м. Мукачева: Сабов Альбіни, Бабілі Юліанни, Гранчак Юлії, Русин Христини. Вони зачаровують дивовижною грою фарб, своєю емоційністю та неповторністю.

Категорії: Наукова бібліотека МДУ