Цікавий тест на визначення рівня володіння англійською мовою!

За допомогою нашого тесту Ви  зможете визначити свій рівень володіння англійською мовою.

Але спочатку визначимо, що ж таке “рівень володіння мовою“?

Пояснити не так просто, хоча всі ми розуміємо, що це певна база знань і навичок, на яку в процесі комунікації і спирається людина. Якщо ця база не надто міцна і багата, ми можемо переходити на альтернативні способи передачі інформації, які будуть залежати від настрою, характеру, а часто – і виховання. От тільки на мові жестів і нечленоподільних звуків багато чого співрозмовнику не розкажеш.

Якщо ж мовна база дозволяє людині відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації, бути активним учасником комунікації, можемо зробити висновок, що рівень володіння англійською у неї – непоганий. Але ж «непоганий» – це таке ж туманне формулювання, як і «володію зі словником». Як можна точно визначити свій рівень володіння мовою? Більшість мовних центрів пропонують послугу «безкоштовний пробний урок». На першому пробному занятті ви можете не тільки познайомитися зі школою, а й пройти тест на визначення рівня англійської. Варто лише зауважити, що навіть тести при мовних центрах не завжди можуть максимально точно відображати рівень ваших знань на умінь.

Характеристика рівнів володіння мовою 

Beginner, Elementary – A1

За шкалою Ради Європи цей рівень ще називають «рівень виживання». Звучить обнадійливо, адже, судячи з усього, європейська шкала ніби дає вам примарний шанс на виживання в англомовній країні, не маючи хороших мовних навичок і достатньої кількості слів у лексичному запасі. На цьому рівні ви сприймаєте англомовну інформацію на слух (за умови, що інформація ця подається дуже повільно), можете говорити в стандартних ситуаціях (наприклад, можете попросити рахунок в кав’ярні) і читати нескладні тексти (швидше за все – вивіски та заголовки).

Pre-Intermediate – A2

Ситуація з мовними навичками і словником трохи краща, ніж, коли ви знаходилися на попередньому рівні. Тут уже мова не йде про виживання: ви можете вести бесіду, розповідаєте про себе, читаєте вивіски, оголошення, етикетки, можете писати особисті і стандартні ділові листи.

Intermediate – B1

У колах тих, хто ще знаходиться на рівні В1 ви – справжній гуру, людина, яка вільно говорить англійською. Ви слухаєте радіо, дивитеся телепрограми і фільми мовою оригіналу без субтитрів. І, при цьому, вам не потрібно робити вигляд, ніби ви все розумієте, тому що ви – дійсно все розумієте. Можете читати нескладні тексти і адаптовану літературу англійською, ведете особистe та ділове листування.

Upper-Intermediate – B2

Володієте мовою на достатньому рівні, щоб вільно спілкуватися з носіями мови в різних ситуаціях. Тепер, нарешті, ви можете читати неадаптовану літературу англійською, але збірки Шекспіра в оригіналі поки не варто брати до рук.

Advanced – C1

Ви можете в п’ятнадцяти різних виразах описати погоду за вікном, сказати кілька реплік колезі з прихованим змістом, дозувати сарказм у своїх зауваженнях і навіть не замислюватися про те, що вільно можете говорити і думати англійською.

Proficiency – C2

Володієте мовою на такому рівні, що можете в усній і письмовій формі передавати найтонші відтінки значень. Розважаєтесь тим, що виправляєте носіїв мови й іноді гортаєте праці вчених-лінгвістів. (https://enguide.ua/ua/magazine/kakie-byvayut-urovni-vladeniya-angliyskim-yazykom)

Наш тест розроблений на перевірку знань на рівнях Elementary (A1), Pre-Intermediate (A2), Intermediate (B1). Але пам’ятаймо, вивчати мову можна все життя. Немає такого рівня на якому можна було б зупиниться і вважати, що ви досягли досконалості.

Перейдемо до нашого тесту. Для проходження – перейдіть за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc2NI6smKME3HAYAeQMCrOyA2BRTOod6lKmr3Iz00fduWREmQ/viewform?usp=sf_link

Категррії: Кафедра англійської філології та методики викладання іноземних мов