Відповідно до Правил прийому до Мукачівського державного університету у 2018 році, обов’язковим для участі в конкурсному відборі для вступу на перший курс освітнього ступеня бакалавр на основі повної загальної середньої освіти на спеціальність 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво) є складання творчого заліку.

Творчий залік – це форма вступного випробування, яка передбачає визначення достатності рівня творчих здібностей вступника. Він є допуском до конкурсного відбору і його можна буде скласти заздалегідь (відповідно до розкладу).

Також інформуємо вступників, що:

• бал за творчий залік не буде враховуватись у конкурсному відборі (який проводиться за трьома сертифікати ЗНО – українська мова та література, історія України, іноземна мова/математика).
  • у 2018 році для вступу на перший курс приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 і 2018 років, крім сертифікату з іноземної мови (сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови – англійської, французької, німецької або іспанської – приймається лише 2018 року.

Просимо вступників до Мукачівського державного університету звернути увагу на перелік конкурсних предметів для вступу, свідомо і обґрунтовано підійти до вибору предметів ЗНО необхідних для конкурсного відбору та вчасно зареєструватись для проходження ЗНО.

Розклад проведення сесій творчого заліку
зі спеціальності 014.13 Середня освіта (Музичне мистецтво)
освітній ступінь бакалавр

28 квітня 2018 року 11.00 к.ч. ауд. 4-58
Педагогічний факультет,
вул. Каменського, 59,
м. Мукачево
26 травня 2018 року 11.00 к.ч.
30 червня 2018 року 11.00 к.ч.
26 липня 2018 року 11.00 к.ч.

Мукачівського державного університету