Другий день в Літній школі особистісного розвитку Мукачівського державного університету був багатий на емоції та позитивні переживання. В першій половині дня учні взяли участь у психологічному тренінгу «Світ емоцій та почуттів людини», на якому вчилися розуміти емоції інших людей, виявляти свої емоції та почуття, оперувати ними та розвивали власну емоційну сферу. Змістовно та цікаво пройшов майстер-клас з англійської мови.

В другій половині дня учасники школи мали можливість спробувати себе в ролі повара підчас майстер-класу «Чорний гамбургер».

В кінці дня  діти прийняли участь у захоплюючому квесті, під час якого їх чекав приємний сюрприз.