Готуємося до майбутньої професії вчителя

Ми, студенти 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта», у  цьому семестрі  розпочали педагогічну практику (пробні уроки). Це є важливим кроком у нашу майбутню професійну діяльність. Чи готові ми? Скажемо впевнено: так!

До роботи з молодшими школярами нас спонукала, в першу чергу, любов до дітей, щирі посмішки, привітність та бажання їх вчити.

Педагогічну практику ми  проходимо у Мукачівській ЗОШ I-III ст. №13,  2-4 класах. Проводимо уроки з різних навчальних предметів, як-от: українська мова, літературне читання, математика, музичне мистецтво, фізичне виховання, образотворче мистецтво, основи здоров’я та природознавство.  Перші кроки не легкі, але ми намагаємося проводити  так, щоб кожен із уроків  був унікальним та запам’ятався і нам,  і учням. Серед низки традиційних уроків використовуємо  нестандартні: урок-подорож, урок-гра, урок-екскурсія, урок-інтерв’ю, урок-віртуальна мандрівка. До кожного з них ми прикладаємо чимало зусиль та часу: добираємо відповідну літературу, відеопрезентації, наочність тощо.

Методичну допомогу отримуємо від учителів школи, методистів кафедри теорії та методики початкової освіти. Педагогічна практика допомагає оволодіти професійними компетентностями, формує психолого-педагогічні уміння.

Студенти 3-го курсу спеціальності «Початкова освіта» вдячні дирекції школи та вчителям за надану можливість здійснити  практичну підготовку на базі ЗОШ I-IIIст. №13.

Cтудентка групи ПО-3 Гудачок Галина

Категорії: Кафедра теорії та методики початкової освіти