І НЕХАЙ ОКРИЛЕНІ МРІЇ ЗДІЙСНЯТЬСЯ!

10 квітня 2019 року в Мукачівському державному університеті проходив ІІІ фестиваль-конкурс «Крила мрії», який і цьогоріч об’єднав на одній сцені талановиту молодь з усього Закарпаття.

Організатором фестивалю є кафедра педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва Мукачівського державного університету.

Фестиваль урочисто відкрила ректор Мукачівського державного університету – доктор психологічних наук, професор Тетяна Щербан, яка наголосила, що мета фестивалю-конкурсу – створення умов для виявлення, підтримки та розвитку творчої обдарованості, а також культурного та естетичного виховання молоді; збагачення  мистецького потенціалу краю; популяризація інстументально-виконавського й вокального мистецтва; знайомство з кращими солістами, встановлення творчих контактів та налагодження мистецько-педагогічної співпраці між освітніми закладами.

На сцені творча молодь розкривала свій талант у номінаціях «Інструментальне мистецтво» та «Вокал». Конкурсна програма передбачала виконання учасниками двох творів/композицій згідно номінації та жанру.

Конкурсну програму оцінювало журі: український композитор і музикант, лауреат премії імені Олександра Духновича, лідер рок-гурту «Rock-H» – Віктор Янцо (голова журі); відома угорська виконавець-піаніст –Катерина Бака; доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки музичної освіти і виконавського мистецтва, директор фестивалю-конкурсу «Крила мрії» – Наталія Попович; викладач естрадного вокалу вищої категорії – Маріанна Сухолова.

Яскравою родзинкою програми цьогорічного фестивалю стали неповторні виступи виконавців: саксофоніста Віктора Гарагаля; співачки Мартіни Кельман; співака Віталія Горвата. Подарунком для учасників та гостей фестивалю-конкурсу став виступ члена журі – чарівної співачки – Маріанни Сухолової.

Згідно результатів підсумкового голосування членів журі: Нагороду супер гран-прі отримала Христина Канчій; Нагороду гран-пріТимошик Надія; Диплом «За яскравість сценічного образу»Віталій Ковач; Диплом переможця за І місце у номінації «Вокал» здобула Волощук Олівія, а І місце у номінації «Інструментальне мистецтво» виборов  Івегеш Іван.

Неймовірно яскравою була і церемонія урочистого нагородження переможців, на якій голова журі Віктор Янцо вручив учасникам дипломи та нагороди і всі вони разом виконали пісню Тіни Кароль «Україна –  це ти» під бурхливі оплески залу та святкові фейерверки.

Категорії: Кафедра педагогіки музичної освіти  та виконавського мистецтва