КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ ТА УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 073 «Менеджмент»

073 «Менеджмент»

Як би не змінювалися часи та умови – управлінці потрібні завжди! Менеджер – висококваліфікований спеціаліст з організації управління і одна з найбільш популярних професій на сьогоднішній день. Це професіонал у сфері управління економікою, ресурсами, процесами та людьми.

НАША МІСІЯ – підготовка фахівців для роботи в управлінській сфері на основі поєднання знань з менеджменту, бізнес-адміністрування, стратегічного управління, логістики та управління економікою на всіх рівнях економічних систем, що визначає широкий вибір потенційного робочого місця та керівних посад на виробничих підприємствах, у сфері послуг та державних органах управління.

Ким може працювати випускник за спеціальністю «Менеджмент»:

• керівник підприємств, установ та організацій;
  • помічник керівника підприємств, установ та організацій;
  • керівник фінансових, бухгалтерських, економічних, виробничих, юридичних та адміністративних підрозділів організацій;
  • менеджер зі збуту, з постачання, з персоналу, з логістики, з реклами, з комерційних питань;
  • менеджер з питань комерційної діяльності та управління;
  • керівник проектів та програм;
  • фахівець фінансових, виробничих та адміністративних підрозділів підприємств;
  • керівник департаментів у державних установах.

Термін навчання:

• 4 роки – з кваліфікації «Бакалавр з менеджменту» за денною та 5 років – за заочною формою навчання (на базі повної загальної середньої освіти);
  • 1,4 року – з кваліфікації «Магістр з менеджменту» за денною та заочною формою навчання (для фахівців з базовою вищою освітою освітнього ступеня «Бакалавр»).

УМОВИ ВСТУПУЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»:

ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ БАКАЛАВР

Перелік конкурсних предметів при вступі до Мукачівського державного університету на спеціальність «Менеджмент» на основі повної загальної середньої освіти на навчання за освітнім ступенем бакалавра (третій предмет вибирається вступником – один із запропонованих):

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Іноземна мова або географія

Увага! У 2019 році для спеціальності «Менеджмент» при поступленні на контрактє можливість для вибору наступних конкурсних предметів:

1. Українська мова та література
  2. Історія України
  3. Іноземна мова або географія

Подача документів з 10 липня 2019 р. по 22 липня 2019 р., для осіб, які вступають за результатами ЗНО!

ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ МАГІСТР

Для випускників освітніх ступенів бакалавр таспеціаліст за фахом«Менеджмент» передбачено 2 вступні випробування:

1) Єдиний вступний іспит з іноземної мови (реєстрація з 13 травня – до 18.00 год. 03 червня 2019 року; складання єдиного вступного іспиту проводиться 02 липня 2019 року);

2) Фахове вступне випробування (подача документів з 10 липня 2019 р. по 22 липня 2019 р; сесія фахового вступного випробування   27 липня – 03 серпня 2019 р.)

Для випускників освітніх ступенів бакалавр та спеціаліст за іншими спеціальностями (перехресний вступ) передбачено 3 вступні випробування:

1) Додаткове вступне випробування ( подача заяв до 12 травня 2019 року; складання додаткових фахових вступних випробувань з 13 травня – 31 травня 2019 року).

2) Єдиний вступний іспит з іноземної мови (реєстрація з 13 травня – до 18.00 год. 03 червня 2019 року; складання єдиного вступного іспиту проводиться 02 липня 2019 року);

3) Фахове вступне випробування ( подача документів з 10 липня 2019 р. по 22 липня 2019 р; сесія фахового вступного випробування   27 липня – 03 серпня 2019 р.)

Саме наш Мукачівський державний університет формує нове покоління бізнес-еліти, професійнихфахівців з управління, що базується на новітніх стандартах та відповідає запитам сучасного ринку.

Для тих, хто хоче зайняти керівні посади або мріє відкрити власний бізнес, заснований на сильних теоретичних та практичних знаннях та мати гарантовані перспективи на сучасному ринку праці:

ПРОФЕСІЯ МЕНЕДЖЕР – ВДАЛИЙ ВИБІР!

Детальніше за інформацією: http://msu.edu.ua/435-2/

е-mail: kafmenmsu@gmail.com