Колективна монографія вже у бібліотеках!

«Структурні трансформації в економіці регіону у контексті євроінтеграційних процесів» – під такою назвою вийшла з друку колективна монографія викладачів кафедри менеджменту та управління економічними процесами МДУ.

До уваги читачів 4 розділи на 350 сторінках, у яких автори висвітлили актуальні проблеми теоретичного і прикладного характеру, пов’язані з впливом євроінтеграційних процесів  на структурні трансформації в економіці Закарпаття. Акцентували увагу науковці на структурних змінах в економіці краю за останні роки, адже область межує з чотирма країнами Євросоюзу і має з ними тісні економічні зв’язки. Також приділили увагу у монографії і потенційним можливостям співпраці підприємств Закарпаття з іноземними партнерами. У контексті цього  визначили пріоритетні напрямки їх інтеграції у європейський економічний простір.

Видання вже є у всіх бібліотеках країни та рекомендоване науковцям, керівникам та фахівцям управлінських структур, а також студентам закладів вищої освіти.

Категорії: Кафедри менеджменту та управління економічними процесами